Producent wyrobów garmażeryjnych

45-720 Opole, ul. Koszyka 21, tel./fax: 77 457 30 14

Jesteśmy producentem wyrobów tradycyjnej kuchni polskiej.

Aby zapewnić najwyższą jakość i świeżość wyrobów, pracujemy w systemie dwuzmianowym. Zatrudniamy profesjonalną kadrę ( na stałe blisko 40 osób, m.in. kucharze, ekspedientki, dekoratorzy potraw, pomocnicy, kierowcy), która czuwa nad prawidłowością realizacji zamówień, zapewnia fachową obsługę i stanowi gwarancję wysokiego poziomu świadczonych usług.

Nasza firma jest jedną z nielicznych firm pozostających wierną tradycji produkowania ręcznego. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości atestowane surowce bez dodatku konserwantów. Udało nam się dostosować nasze wyroby do wymogów nowoczesnej kuchni, a szybką i sprawną obsługę umożliwiają nam własne samochody dostawcze przystosowane do przewozu żywności (chłodnie i izotermy).Nasze wyroby można kupić w około stu placówkach na terenie Opola, jak również w wielu sklepach na terenie naszego województwa.

Posiłki obiadowe i dania przez nas produkowane dostarczamy do 10 opolskich szkół, do wielu bufetów i kantyn pracowniczych (Opolski Urząd Wojewódzki, Polaris, IFM i Monier Braas) – własne placówki), a z naszych usług cateringowych korzysta wiele opolskich firm, instytucji oraz organów administracji publicznej (więcej informacji w dziale Catering).

Zachęcamy Państwa do kupowania naszych wyrobów i korzystania ze świadczonych przez nas usług cateringowych.